Блок питания Inwin (Powerman) PM-600ATX-F-BL [6128219] (600 Вт, ATX 2.2, 24+8 pin, 24+4 pin, 20+4 pin, 2x6/8-pin, 12 cm Fan, 2xMOLEX, 5xSATA, FDD)